zipa (zipa) wrote,
zipa
zipa

Завтра

1. завтра о 18-30, м. лук"янівська - акція проти міліцейського свавілля


10 червня відбудеться акція «Ні поліцейській державі!». Учасники акції пройдуть маршем від м. Лук’янівська до Шевченківського райвідділу міліції (вул. Герцена, 9), де було вбито студента Ігоря Індило. В рамках акції відбудеться сидячий протест. Учасники також зображуватимуть на асфальті символічні контури убитих людей, які стали жертвами міліцейського свавілля.

Міліцейське свавілля у нашій країні все більше набирає обертів. Ще трохи – і ми житимемо у поліцейській державі:

- так, у Шевченківському райвідділі ментами було вбито студента Ігоря Індило.
Міліцейські керівництво ж цинічно переконує нас в тому, що він «сам тричі упав»;

- у Харкові міліція просто неодноразово бездіяльно спостерігала за побиттям бандитами захисників парку, потім і самі менти долучились до провокацій і затримували людей;

- у Кіровограді трьох хлопців кілька днів піддавали тортурам у міліцейському відділку.

І це тільки найгучніші випадки за останній місяць! Все це відбувається в Україні саме зараз, саме з нами.

Першого червня у Києві відбулась попереджувальна акція протесту проти міліцейського свавілля.
«Правоохоронним органам» дали тиждень на те, щоб покарати винних у вбивстві студента Ігоря Індило. Тиждень минув. Вимоги не виконано і, судячи з усього, виконувати їх не збираються.

Тому 10 червня у Києві відбудеться ще одна акція протесту. Ми, громадяни України, не пробачаємо їм вбивства! Не пробачай і Ти! Адже саме Ти чи Твої близькі можуть бути наступними, якщо Ти не зупиниш звірів у погонах!

Збір 10 червня 0 18.30 біля м. Лук’янівка.


Акція проходитиме без будь-якої політичної чи навколополітичної символіки; беріть із собою порожні пластмасові пляшки.


2. паралельно проходитиме моб в підтримку Харкова:

Пресс-анонс. 10.06. 18.00-18.05 Арт-моб "Ліси на дорогах"

Стихійна мирна акція на тему „В Харкові вирубають ліс заради дороги?-Тоді ми садитимемо ліси на дорогах всіх інших міст!”.
Народний рух проти злочинної вирубки парків поширюється на всю Україну.В Києві, Харкові та інших містах люди, що підтримують харківських захисників парку Горького, створять ліс на дорогах міста.

Координати арт-мобу в Києві – 10 червня, точно 18.00-18.05, пішохідний місток на Поштовій площі. Яскраві фото гарантовано.

Вся інформація про протистояння захисників парку і братків з пилами, звернення, фото тощо - тут http://green-front.livejournal.com/.


Арт-моб в Києві організований звичайними людьми, що діють від свого імені, а не від будь-який організацій, в тч політичних.
Subscribe

 • Спасибо дяде Сереже

  есть замечательнейший человек Сергей Лукьяненко. Замечателен он тем что трудно его в френд-ленте не заметить. Абсолютное зло? Нет, ну что вы. Но как…

 • "Экономический итог" выступления Путина

  "Экономический итог" выступления Путина В сухом остатке: 1. Российским президентом объявлена холодная война всему миру 2. Выстраивается…

 • Зеленые человечки такие зеленые...

  В самом начале, когда московские окупанты только появились на моей земле, первые эмоции были очень негативные. А сегодня прислышался к себе - и че-то…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments